Kdy nám to bude spolu fungovat?

Chápeme, že chcete výsledky a ziskovost. To je také cíl naší spolupráce. Dobře nastavený marketing však tvoří pouze jednu z částí úspěchu. Abychom byli úspěšní my, je potřeba splnit něco i na vaší straně.

Využijte internet na maximum

Zákazníci musí mít
zájem o služby / produkty

Pokud mají zákazníci zájem o vaše produkty / služby, máme skoro vyhráno. K tomu se musí přidat ochota nakoupit právě u vás. Je potřeba být srovnatelný s konkurencí nebo konkurenci překonávat.

Máte reálná
očekávání od spolupráce

Marketing neumí zázraky. Nedokážeme slíbit a garantovat výsledky. Vše musíme otestovat a ladit. Získání dat pro rozhodování trvá. Úspěšnou firmu / živnost spolu nevybudujeme přes noc.

Hrajete s námi
slušně, férově a důvěřujete nám

Děláme svojí práci srdcem. Chceme se na spolupráci s vámi těšit. Složité časy spolu přečkáme tím, že spolu budeme otevřeně mluvit. Klíčová je taky důvěra. Vaše i naše spokojenost je pro nás důležitá.

Rozvíjíte své podnikání
také dle naší zpětné vazby

Náš úspěch je závislý i na tom, co ve svém podnikání děláte i neděláte. Když vidíme náměty na zlepšení nebo potřebujeme vaše zapojení, ozveme se. Většinou je dobrý nápad naší zpětnou vazbu zapracovat.

Co nemůžeme ovlivnit?

Stav trhu a ekonomiky

Když se koncoví nebo firemní zákazníci rozhodnou omezit nákupy, nemáme šanci je přesvědčit. Existují postupy, které reagují na pokles v ekonomice. Většinou jsou vhodné pro výrobce. Na špatné výsledky můžeme v marketingu reagovat tím, že přejdeme do udržovací spolupráce. Společně přečkáme těžké doby.

Jádro vašeho podnikání

Většinou nejsme u začátku vašeho podnikání. Nemáme vliv na to, jaký jste si vybrali obor. Stejně tak jsme nebyli u vzniku vašich produktů / služeb. A už vůbec neovlivníme vaše znalosti a osobnost. Tohle všeho může mít zásadní dopady na výsledky.

Konkurenci a vybrané události

Na většině trhů nejste sami. Kvůli vysoké konkurenci se už na vybraných trzích přestává vyplácet budovat viditelnost ve vyhledávačích (SEO). Konkurence zvyšuje ceny reklam. Uspět bývá stále těžší a těžší.

Aby toho nebylo málo, do podnikání vstupují nečekané události. Ať už je to energetická krize, válka na Ukrajině nebo v minulosti pandemie covidu.

Kdy naše spolupráce přinese očekávané ovoce?

Opravdu rádi bychom vám zajistili zázračný nárůst objednávek nebo poptávek. Přáli bychom vám zažít úspěch přes noc. Ale neumíme to. Dostávají se k nám zákazníci s marketingem, který je většinou ve špatném stavu. Někdy objevíme i nesprávně nastavené jádro podnikání. Přijde nám fér neslibovat výsledky a zázraky. Trpělivě a systematicky pracujeme na zlepšení vašeho marketingu. Zvyšujeme vaše šance na to, že uspějete. Nejste na to sami, máte se o koho opřít. Přinášíme do vaší živnosti nebo firmy zkušenosti z prací pro více než 600 různých klientů.