Proč marketing řešit s námi?

Staráme se živnostníkům a malým firmám o celý online marketing nebo část. Přivádíme potenciální zákazníky. Spravujeme reklamy, srovnávače a nejen to. Zlepšujeme nákupní zážitek. Vyhodnocujeme měření. Pomáháme dělat strategická rozhodnutí. Zajišťujeme financování.

Využijte internet na maximum

Pomáháme
začínajícím podnikatelům

Začínající podnikatelé ocení naší pružnost. Zapojíme vás do spolupráce Získáte přístup k našim specialistům. Umíme snížit náklady na spolupráci na minimum. Zajistíme finance.

Hledáme příčiny, proč
vám podnikání nefunguje

Když nemáte očekávané výsledky, můžeme nabídnout nezávislý pohled. Projdeme si celý váš marketing. Odhalíme náměty na zlepšení. A můžeme se zapojit do testování změn.

Pomáháme vám
dosáhnout dalšího růstu

Úspěšným podnikatelům zkusíme najít prostor pro zlepšení marketingu. Marketing řešíme systematicky. Věříme, že vyladěný marketing vám zajistí konkurenční výhodu a výsledky.

Přizpůsobíme
se vám

Možná nechcete spravovat marketing od A do Z. Třeba už máte někoho a jste s ním spokojeni. Nebo chcete jen jednorázově poradit. Možná nemáte tolik peněz a nikdo vám nechce pomáhat. Přizpůsobíme se.


Co získáte za výhody?

Férový přístup

Marketing v našem pojetí je o testování, hledání cest a měření dat. Přijde nám fér neslibovat výsledky, nárůsty a zisk. Neovlivníme totiž vše. Snažíme se o to, aby spolupráce s námi vydělávala peníze. Je to pro nás důležitá část, kterou dlouhohodbě sledujeme.

Garance specialistů

Žádný začátečník se na vás nebude učit. V týmu máme zkušené specialisty, kteří se zaměřují pouze na tu svojí část marketingu. Vše zastřešují marketéři s přesahem.

Prověřené postupy

Všechny naše postupy máme popsané. Specialisté se při spolupráci těmito postupy řídí. Součástí jsou i kontrolní kroky. Díky tomu děláme marketing prověřený léty praxe. Na tvorbě těchto postupů se podílí spolumajitel Radim Hasalík, marketér s 20 lety zkušeností.

Mluvíme srozumitelně

Budeme s vámi mluvit tak, abyste nám rozumněli. Nemusíte být odborníci na marketing nebo rozumět našemu žargonu. Zároveň jednáme férově: neslibujeme zázraky na počkání. Chceme s vámi fungovat tak, abychom vás finančně neohrozili.

Co často oceňují zákazníci?

Dodržování dohod

"Firmu mohu včele doporučit pro jejich proklientský přístup, dodržování všeho dohodnutého a viditelné výsledky."
Petr Sláma, majitel firmy

Přizpůsobení finančním možnostem

"Skvělé je, že si klient na začátku nastaví budget a podle toho se dál pracuje, takže na změnu dosáhne každý, i ten nejmenší živnostník. Vše se dělá postupně a částky jsou rozložené v čase, takže tolik nezasahují do běžného chodu."
Barbora Diduchová, majitelka firmy

Fokus na výsledky

"Jsme moc spokojeni s jejich prací. Jejich přístupem, trpělivým vysvětlováním a sestavením plánu a strategie. Prodej se nám navýšil a stabilně se drží po dobu 5 měsíců, s vyjímkou prosince, kdy objednávky byly o 25 % vyšší."
Martina Janoušová, majitelka firmy

Marketing je jako péče o zahradu

Aby vaše podnikání fungovalo, musíte splnit řadu věcí: zákazníci o vaše produkty / služby musí mít zájem. Je potřeba srovnat krok s konkurencí nebo je překonat. Ekonomika by měla být v dobré kondici. A pak je vhodné mít na marketing parťáky, na které se můžete spolehnout. Věříme, že vám můžeme pomoci. Ozvěte se nám pro nezávaznou konzultaci.